Депутатські фракції і групи в Оратівській районній Раді

 7 скликання

 

1. Депутатська фракція Аграрної  партії України зареєстрована на 1 сесії                                    

    районної Ради 7 скликання   7  грудня 2015 року у складі:

 

            1. Крук М.П.                                     -  голова фракції;

            2. Грох  В.П.                                    -   член фракції;

            3. Ковтун  В.І.                                  -  член фракції;

            4. Шевчук  О.П.                               -  член фракції;

            5. Шевчук  С.О.                               -  член фракції;

         

 

2. Депутатська фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина” - зареєстрована на 2 сесії районної Ради 7 скликання 11 грудня   2015 року у складі

 

           

            1. Опалюк А.М.                              -  голова фракції;

            2. Садик М.І.                                   -  член фракції;

            3. Петлюк  І.Г.                                 -  член фракції;

            4. Салій  А.В.                                  -  член фракції;

            5. Шевчук  В.В.                               -  член фракції;

 

2. Депутатська фракція політичної партії "Наш  край" зареєстрована на 2 сесії                                    

    районної Ради 7 скликання   11  грудня 2015 року у складі:

 

            1. Любарський  І.І.                                -  голова фракції;

            2. Войтенко В.В.                                    -   член фракції;

            3. Дяченко  А.Г.                                      -  член фракції;

            4. Кулак  Г.М.                                          -  член фракції;

            5. Мазур  О.Ю.                                       -  член фракції;

            6. Мотузюк  М.В.                                    -  член фракції;

            7. Пашковський  М.А.                           -  член фракції;

            8. Сандул  В.І.                                         -  член фракції;

 

           

            7. Бабенко В.В.                             -  член фракції;

            8. Антонець С.В.                            -  член фракції;

            9. Кулибаба Т.І.                              -  член фракції;

            10.Дриль О.А.                                -  член фракції.